Makita 18 V MULTITOOL DTM52RTJX2 - DTM52RTJX2
Artikelnummer: 24146052 | Fabrikantnummer: DTM52RTJX2 | EAN: 88381741460
Omschrijving
Makita LXT 18 V multitool (accu)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is DTM52RTJX2. Het EAN nummer is 88381741460. Het interne artikelnummer is 24146052.
| Klasse |
Oscillerende multitool (accu)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Serie |
LXT
Toon alle producten in deze serie |
| Type | 18 V |
| Breedte | 95 mm |
| Lengte | 322 mm |
| Nom. spanning | 18 V |
| Hoogte | 126 mm |
| Accu-type | Li-Ion |
| Accucapaciteit | 0 Ah |
| Gewicht incl. accupack | 1.7 kg |
| Met schaafijzer | Ja |
| Met segmentzaagblad | Ja |
| Met schuurplateau | Ja |
| Met acculader | Nee |
| Gewicht zonder accupack | 3.5 kg |
| Opmerking | Exclusief accu en lader |
| Trillingsfrequentie | 20000 1/min |
| Gereedschapopname | OIS-/Starlock-compatibel |
| Geluidsvermogensniveau | 76 dB(A) |
| Trillingsemissiewaarde ah | 2.5 m/s |
| Oscillatiehoek links/rechts | 1.8 ° |
| Slijpschijf van hoek tot hoek | 85 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product