Makita 18V BOORHAMER - DHR183Z
Artikelnummer: 24146019 | Fabrikantnummer: DHR183Z | EAN: 88381779883
Omschrijving
Makita DHR183Z SDS-Plus-Accu-combihamer 18 V Li-ion 500 W Zonder accu
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is DHR183Z. Het EAN nummer is 88381779883. Het interne artikelnummer is 24146019.
| Klasse |
Boorhamer (accu)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Lengte | 274 mm |
| Breedte | 89 mm |
| Nom. spanning | 18 V |
| Hoogte | 169 mm |
| Accu-type | Li-Ion |
| Incl. laadapparaat | Nee |
| Elektronisch regelbaar toerental | Ja |
| Incl. accu | Nee |
| Accucapaciteit | 0 Ah |
| Gewicht incl. accupack | 2.1 kg |
| Incl. extra handgreep | Ja |
| Incl. boordiepte-aanslag | Ja |
| Boordiameter in staal | 13 mm |
| Boordiameter in beton | 18 mm |
| Boordiameter in hout | 24 mm |
| Met acculader | Nee |
| Gereedschapopname | SDS-plus |
| Nullasttoerental | 0 t/m 1100 1/min |
| Slagkracht | 1.7 J |
| Max. aantal slagen | 5000 1/min |
| Gewicht zonder accupack | 1.58 kg |
| Opmerking | Optionele stofafzuiging DX16 1911P2-6 |
| Categorieën |
Boorhamers
Gereedschap |
Huidige product