Makita 18V SLGMOERSLTL DTW300RTJ - DTW300RTJ
Artikelnummer: 24149105 | Fabrikantnummer: DTW300RTJ | EAN: 88381898041
Het productnummer van de fabrikant is DTW300RTJ. Het EAN nummer is 88381898041. Het interne artikelnummer is 24149105.
| Klasse |
Slagschroevendraaier (accu)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Serie |
LXT
Toon alle producten in deze serie |
| Type | 18 V |
| Breedte | 81 mm |
| Nom. spanning | 18 V |
| Lengte | 144 mm |
| Hoogte | 246 mm |
| Met koffer | Ja |
| Gewicht incl. accupack | 1.5 kg |
| Accucapaciteit | 5 Ah |
| Gereedschapopname | Overig |
| Met acculader | Ja |
| Max. draaimoment | 70 Nm |
| Aantal meegeleverde accu's | 2 |
| Cap. bouten en moeren | M10 - M20 |
| Gewicht zonder accupack | 1.1 kg |
| Trillingsonzekerheid K (aandraaien max. grootte) | 1.5 m/s² |
| Aantal slagen | 1800 1/min |
| Toerentalkeuze | 0 - 1800 / 0 - 2600 / 0 - 3400 opm / 0 - 4000 |
| Trillingsemissiewaarde ah (aandraaien max. grootte) | 12.5 m/s² |
| Categorieën |
Boormachines
Gereedschap |