Makita KRSLN LSR RD 3X360 SK700D - SK700D
Artikelnummer: 24146429 | Fabrikantnummer: SK700D | EAN: 88381740746
Omschrijving
Makita CXT 12 V Max laseraftekenapparaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SK700D. Het EAN nummer is 88381740746. Het interne artikelnummer is 24146429.
| Klasse |
Laseraftekenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Serie |
CXT
Toon alle producten in deze serie |
| Type | 12 V Max |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Interface | Nee |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 168 mm |
| Hoogte | 153 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Tas/koffer | Ja |
| Statiefaansluiting | Ja |
| Zichtbare signaallijn | Ja |
| Roterende signaallijn | Ja |
| Zelfnivellerend | Ja |
| Visuele waarneming | 25 m |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Golflengte sensor | 645 nm |
| Batterijsoort | Li-Ion |
| Verticale uitlijning | Binnen en buiten |
| Horizontale uitlijning | Binnen en buiten |
| Horizontaal & 90 gr. haaks | Binnen en buiten |
| Voeding | 12 V Max CXT accu |
| Gewicht | 0.78 kg |
| Nauwkeurigheid | 0.2 mm/m |
| Lengte signaallijn | 10 m |
| Opmerking | 12 V Max, exclusief accu, met tas |
| Aantal laserlijnen | 6 |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |
Huidige product