Makita Kruislijn Laser rood - SK105DZ
Artikelnummer: 26702641 | Fabrikantnummer: SK105DZ
Omschrijving
Kruislijn laser rood
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SK105DZ. Het interne artikelnummer is 26702641.
| Klasse |
Laseraftekenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Interface | Nee |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte | 102 mm |
| Lengte | 157 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Met statiefhouder | Nee |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Gewicht | kg |
| Golflengte | nm |
| Werkbereik | - m |
| Werkbereik met ontvanger | - m |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |
Huidige product