Makita Laser Afstandsmeter 80 meter - LD080PI
Artikelnummer: 26702594 | Fabrikantnummer: LD080PI
Omschrijving
Laser afstandsmeter 80 meter
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LD080PI. Het interne artikelnummer is 26702594.
| Klasse |
Laseraftekenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Interface | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lengte | 117 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Met statiefhouder | Nee |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Gewicht | kg |
| Golflengte | nm |
| Werkbereik | - m |
| Werkbereik met ontvanger | - m |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |
Huidige product