Makita LASERAFTEKENAPP SK40GDZ - SK40GDZ
Artikelnummer: 24146444 | Fabrikantnummer: SK40GDZ | EAN: 88381880435
Omschrijving
Makita CXT 12 V Max laseraftekenapparaat, (bxhxl) 98x223x98mm, lengte signaallijn 20m, laserklasse klasse 2, golflengte sensor 515nm, nauwkeurigheid 10mm/m, meetwaardegeheugen, zichtbare signaallijn, roterende signaallijn, batterijsoort li-Ion, behuizing blauw, beschermingsgraad (IP) overig,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SK40GDZ. Het EAN nummer is 88381880435. Het interne artikelnummer is 24146444.
| Klasse |
Laseraftekenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Serie |
CXT
Toon alle producten in deze serie |
| Type | 12 V Max |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Breedte | 98 mm |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Interface | Nee |
| Lengte | 98 mm |
| Hoogte | 223 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Gewicht | 1.4 kg |
| Tas/koffer | Ja |
| Statiefaansluiting | Ja |
| Zichtbare signaallijn | Ja |
| Roterende signaallijn | Ja |
| Zelfnivellerend | Ja |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Lengte signaallijn | 20 m |
| Batterijsoort | Li-Ion |
| Verticale uitlijning | Binnen en buiten |
| Horizontale uitlijning | Binnen en buiten |
| Voeding | 12 V Max CXT accu |
| Golflengte sensor | 515 nm |
| Nauwkeurigheid | 10 mm/m |
| Opmerking | Incl: LE00772796, TKK233F000 |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |
Huidige product