Makita Multilijn Laser groen - SK209GDZ
Artikelnummer: 26702617 | Fabrikantnummer: SK209GDZ
Omschrijving
Multilijn laser groen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SK209GDZ. Het interne artikelnummer is 26702617.
| Klasse |
Laseraftekenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Breedte | 110 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Interface | Nee |
| Lengte | 122 mm |
| Hoogte | 225 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Met statiefhouder | Nee |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Gewicht | kg |
| Golflengte | nm |
| Werkbereik | - m |
| Werkbereik met ontvanger | - m |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |
Huidige product