Makita Ring-/steeksleutel 14MM - DTM52ZJ
Artikelnummer: 24110267 | Fabrikantnummer: DTM52ZJ | EAN: 88381741323
Omschrijving
Makita LXT 18 V multitool (accu)
Het productnummer van de fabrikant is DTM52ZJ. Het EAN nummer is 88381741323. Het interne artikelnummer is 24110267.
Aanvullende informatie
Maktia ring-steeksleutel 14mm. Voor het bevestigen van bouten en moeren. Speciaal geslepen aan beide zijdes om de kracht niet alleen op de hoeken over te brengen, maar op de gehele bout/moer.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
| Klasse |
Oscillerende multitool (accu)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Met acculader | Nee Nee |
| Nom. spanning | 18 V 18 V |
| Lengte | 322 mm 322 mm |
| Gewicht zonder accupack | 1.8 kg 1.8 kg |
| Aantal meegeleverde accu's | 1 1 |
| Breedte | 95 mm 95 mm |
| Hoogte | 126 mm 126 mm |
| Accucapaciteit | 2 Ah 2 Ah |
| Gewicht incl. accupack | 2 kg 2 kg |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product