Marechal WANDCONTDS 09N4017001 - 09N4017001
Artikelnummer: 25750277 | Fabrikantnummer: 09N4017001
Omschrijving
Het productnummer van de fabrikant is 09N4017001. Het interne artikelnummer is 25750277.
Marechal div. mannen et-it
Aanvullende informatie PN CONTACTDOOS METAAL BLAUW Size.1 IP66/67 3P+N+A 30A 440V AC OMGEKEERDE CONTACTEN
Beschermingsgraad (IP) IP67
Aantal polen 5
Bevestigingswijze Buitenbevestiging
Spanning volgens EN 60309-2 400 V (50+60 Hz) rood
Naamveld Nee
IEC-stroomsterkte 30 A