Marechal WANDCONTDS 01N4013R - 01N4013R
Artikelnummer: 26624050 | Fabrikantnummer: 01N4013R
Omschrijving
Het productnummer van de fabrikant is 01N4013R. Het interne artikelnummer is 26624050.
PN CONTACTDOOS POLY BLAUW Size.1 3P+A 30A 440V AC ZELFSL. R
Aanvullende informatie PN CONTACTDOOS POLY BLAUW Size.1 IP66/67 3P+A 30A 440V AC ZELFSLUITENDE DEKSEL
Beschermingsgraad (IP) IP67
Aantal polen 4
Bevestigingswijze Buitenbevestiging
Spanning volgens EN 60309-2 400 V (50+60 Hz) rood
Naamveld Nee
IEC-stroomsterkte 30 A