Marechal WANDCONTDS 01S4017001 - 01S4017001
Artikelnummer: 26624093 | Fabrikantnummer: 01S4017001
Omschrijving
Het productnummer van de fabrikant is 01S4017001. Het interne artikelnummer is 26624093.
PN CONTACTDOOS POLY BLAUW Size.1 3P+N+A 30A 440V AC OMG.ZELF.
Aanvullende informatie PN CONTACTDOOS POLY BLAUW Size.1 IP55 3P+N+A 30A 440V AC OMGEKEERDE CONTACTEN ZELFSLUITENDE DEKSEL
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Marechal Specificaties
Klasse CEE-wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse
Merk Marechal
Toon alle producten van Marechal
Serie PN CONTACTDOOS POLY BLAUW
Toon alle producten in deze serie
Beschermingsgraad (IP) IP55
Aantal polen 5
Contactmateriaal CuZn
Oppervlaktebehandeling contacten Verzilverd
Materiaal Kunststof
Afsluitbaar Nee
Aansluittechniek Schroefklem
Militaire uitvoering Nee
Kenkleur Rood
Bevestigingswijze Buitenbevestiging
Spanning volgens EN 60309-2 400 V (50+60 Hz) rood
Naamveld Nee
IEC-stroomsterkte 30 A