Marechal WANDCONTDS 09N4013001 - 09N4013001
Artikelnummer: 26624098 | Fabrikantnummer: 09N4013001
Omschrijving
Het productnummer van de fabrikant is 09N4013001. Het interne artikelnummer is 26624098.
Marechal div. mannen et-it
Aanvullende informatie PN CONTACTDOOS METAAL BLAUW Size.1 IP66/67 3P+A 30A 440V AC OMGEKEERDE CONTACTEN
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Marechal Specificaties
Klasse CEE-wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse
Merk Marechal
Toon alle producten van Marechal
Serie PN CONTACTDOOS METAAL BLAUW
Toon alle producten in deze serie
Beschermingsgraad (IP) IP67
Aantal polen 4
Contactmateriaal CuZn
Oppervlaktebehandeling contacten Verzilverd
Afsluitbaar Nee
Materiaal Overig
Aansluittechniek Schroefklem
Militaire uitvoering Nee
Kenkleur Rood
Bevestigingswijze Buitenbevestiging
Spanning volgens EN 60309-2 400 V (50+60 Hz) rood
Naamveld Nee
IEC-stroomsterkte 30 A