Marechal WANDCONTDS 09N4013R - 09N4013R
Artikelnummer: 26624096 | Fabrikantnummer: 09N4013R
Omschrijving
Het productnummer van de fabrikant is 09N4013R. Het interne artikelnummer is 26624096.
Marechal div. mannen et-it
Aanvullende informatie PN CONTACTDOOS METAAL BLAUW Size.1 IP66/67 3P+A 30A 440V AC ZELFSLUITENDE DEKSEL
Beschermingsgraad (IP) IP67
Aantal polen 4
Bevestigingswijze Buitenbevestiging
Spanning volgens EN 60309-2 400 V (50+60 Hz) rood
Naamveld Nee
IEC-stroomsterkte 30 A