Martin Kaiser adapter Plug MK Verloopstekker 3-voudig 3X type 13 CH met aarde en shutter, kalkwit - 591KN/kws
Artikelnummer: 26729447 | Fabrikantnummer: 591KN/kws | EAN: 4024881800869
Omschrijving
MK verloopstekker 3-voudig 3x type 13 CH met aarde en shutter, kalkwit
Het productnummer van de fabrikant is 591KN/kws. Het EAN nummer is 4024881800869. Het interne artikelnummer is 26729447.
Aanvullende informatie
Martin Kaiser Verloopstekker van CH type 13 met aarde, type J, naar 3x CH type 13 met aarde en shutter, type J, contactstiften deelgeïsoleerd, materiaal: Thermoplast; 250V / 10A, kleur: kalkwit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Martin Kaiser
Specificaties
| Klasse |
Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Martin Kaiser
Toon alle producten van Martin Kaiser |
| Serie |
adapter Plug
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 10 A |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Met deksel | Nee |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Behuizingsvorm | Overig |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Direct koppelbaar (zonder voedingskabel) | Nee |
| Type stekker | Recht |
| Uitvoering netaansluiting | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Max. aansluitvermogen | 2500 W |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Martin kaiser
» Meer informatie over Martin kaiser
Huidige product
Martin Kaiser adapter Plug MK Verloopstekker 3-voudig 3X type 13 CH met aarde en shutter, kalkwit
Artikelnummer: 26729447
Fabrikantnummer: 591KN/kws