Martin Kaiser CONTDSINATIE 2V RA ZW SN 3M - 1020ZL3-15W/sw
Artikelnummer: 23769783 | Fabrikantnummer: 1020ZL3-15W/sw | EAN: 4024881704938
Omschrijving
MK contactdooscombinatie 2-voudig ra zwart snoer 3m
Aanvullende informatie Martin Kaiser contactdooscombinatie 2-voudig met randaarde, type F, snoerlengte 3,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: zwart
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Zwart
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Lengte snoer 3 m
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Max. aansluitvermogen 3680 W
Huidige product
Martin Kaiser CONTDSINATIE 2V RA ZW SN 3M