Martin Kaiser CONTDSINATIE 3V RA WIT 3M - 538ZL3-15W/sw
Artikelnummer: 23770178 | Fabrikantnummer: 538ZL3-15W/sw | EAN: 4024881700688
Omschrijving
MK contactdooscombinatie 3-voudig ra kalkwit snoer 3m
Aanvullende informatie Martin Kaiser contactdooscombinatie 3-voudig met randaarde type F, montageplaat (Duroplast) geïntegreerd, snoerlengte 3,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: zwart
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Zwart
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Lengte snoer 3 m
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Stekkerstand gedraaid Nee
Antibacteriële behandeling Nee
Met verhoogde aanraakbeveiliging Nee
Uitvoering netaansluiting Stekker CEE 7/4 (Type F)
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 3
Max. aansluitvermogen 3680 W
Huidige product
Martin Kaiser CONTDSINATIE 3V RA WIT 3M