Artikelnummer: 23652014 | Fabrikantnummer: 1001ZL12L-SW15 | EAN: 4024881500707
Omschrijving
MK contactdooscomb 12-voudig ra met schakelaar l.grijs-zwart snoer1,5m
Aanvullende informatie
Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 12 randaarde contactdozen - steek 60mm, contacten 90° gedraaid, met verlichte schakelaar, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16 A, materiaal: kunststof, kleur: lichtgrijs-zwart
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 90° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |