Martin Kaiser contactdooscomb 4-V penaarde shutter stekerbaar in/uit lgrijs-zwart - 1082K/4-2/l-sw
Artikelnummer: 26671826 | Fabrikantnummer: 1082K/4-2/l-sw | EAN: 4024881507027
Het productnummer van de fabrikant is 1082K/4-2/l-sw. Het EAN nummer is 4024881507027. Het interne artikelnummer is 26671826.
| Klasse |
Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Martin Kaiser
Toon alle producten van Martin Kaiser |
| Serie |
Stopcontact strip
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Kleur | Overig |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| Met deksel | Nee |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Behuizingsvorm | Rechthoekig |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Uitvoering netaansluiting | Overig |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 90° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Stekkerstand gedraaid | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Direct koppelbaar (zonder voedingskabel) | Ja |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 4 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Martin Kaiser CONTDS 4V RA STKB I/O ZW
Artikelnummer: 23769998
Fabrikantnummer: 1153/4-2/sw
Martin Kaiser CONTDS 4V PA STKB I/O ZW
Artikelnummer: 23770017
Fabrikantnummer: 1254/4-2/SW
Martin kaiser
» Meer informatie over Martin kaiserArtikelnummer: 26671826
Fabrikantnummer: 1082K/4-2/l-sw