Martin Kaiser TAFCDS 45"10V RA SCHAK ZW - 1101ZL10SW15
Artikelnummer: 23586688 | Fabrikantnummer: 1101ZL10SW15 | EAN: 4024881503777
Omschrijving
Martin Kaiser 1101 contactdooscombinatie, kunststof, zwart, met aan/uitschakelaar, lengte snoer 1.5m, 10 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 45°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte mat,
Aanvullende informatie Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 10 randaarde contactdozen, contacten 45° gedraaid, met verlichte schakelaar, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16A, materiaal: kunststof, kleur: zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Martin Kaiser Specificaties
Klasse Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse
Merk Martin Kaiser
Toon alle producten van Martin Kaiser
Serie Stopcontact strip
Toon alle producten in deze serie
Uitvoering oppervlakte Mat
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Zwart
Halogeenvrij Nee
Materiaal Kunststof
Transparant Nee
Overspanningsbeveiliging Nee
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Ja
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Met deksel Nee
Lengte snoer 1.5 m
Netontstoringsfilter Nee
Behuizingsvorm Rechthoekig
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Hoek stekkerstand gedraaid 45°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Stekkerstand gedraaid Ja
Antibacteriële behandeling Nee
Met verhoogde aanraakbeveiliging Nee
Type stekker Recht
Uitvoering netaansluiting Stekker CEE 7/4 (Type F)
Max. aansluitvermogen 3680 W
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 10
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Thermoplast
Categorieën Tafelcontactdoos
Schakelmateriaal
Huidige product
Martin Kaiser TAFCDS 45"10V RA SCHAK ZW