Martin Kaiser TAFCDS 45"12V RA SCHAK ZW - 1101ZL12SW15
Artikelnummer: 23586689 | Fabrikantnummer: 1101ZL12SW15 | EAN: 4024881503784
Omschrijving
Martin Kaiser 1101 contactdooscombinatie, kunststof, zwart, met aan/uitschakelaar, lengte snoer 1.5m, 12 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 45°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte mat,
Aanvullende informatie Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 12 randaarde contactdozen, contacten 45° gedraaid, met verlichte schakelaar, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16A, materiaal: kunststof, kleur: zwart
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Hoek stekkerstand gedraaid 45°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Max. aansluitvermogen 3680 W
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 12
Huidige product
Martin Kaiser TAFCDS 45"12V RA SCHAK ZW