Martin Kaiser TAFCDS 45" 4V RA KB AL/ZW - 1302KZL4SW15
Artikelnummer: 23586724 | Fabrikantnummer: 1302KZL4SW15 | EAN: 4024881505764
Omschrijving
Martin Kaiser 1302 contactdooscombinatie, zwart/aluminium, lengte snoer 1.5m, 4 randaarde-contactdozen, beschermingsgraad (IP) IP20, hoek stekerstand 45°, aderdoorsnede 1.5mm², 4 eenheden, behuizingsvorm rechthoekig, stekerstand gedraaid, met verhoogde aanraakbeveiliging
Aanvullende informatie
Martin Kaiser Contactdooscombinatie aluminium, 4 randaarde contactdozen met shutter, contacten 45° gedraaid, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16A, materiaal: aluminium/kunststof, kleur: alu-zwart
| Serie |
Aluminium strip Stopcontact
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Transparant | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd/geëloxeerd |
| Materiaal | Metaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Met deksel | Nee |
| Lengte snoer | 1.5 m |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Behuizingsvorm | Rechthoekig |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 45° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Stekkerstand gedraaid | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Type stekker | Recht |
| Uitvoering netaansluiting | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 4 |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |