Martin Kaiser tafelcontactdoos 10V ra met snoer - 1001ZL10L-SW15
Artikelnummer: 23586621 | Fabrikantnummer: 1001ZL10L-SW15 | EAN: 4024881500691
Omschrijving
Martin Kaiser 1001 contactdooscombinatie, kunststof, met aan/uitschakelaar, lengte snoer 1.5m, 10 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 90°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte glanzend,
Aanvullende informatie
Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 10 randaarde contactdozen- steek 60mm, contacten 90° gedraaid, met verlichte schakelaar, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16 A, materiaal: kunststof, kleur: lichtgrijs-zwart
| Serie |
Stopcontact strip
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Kleur | Overig |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| Met deksel | Nee |
| Lengte snoer | 1.5 m |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Behuizingsvorm | Rechthoekig |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 90° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Stekkerstand gedraaid | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Type stekker | Recht |
| Uitvoering netaansluiting | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 10 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën |
Tafelcontactdoos
Schakelmateriaal |
Martin kaiser
» Meer informatie over Martin kaiser
Huidige product
Martin Kaiser tafelcontactdoos 10V ra met snoer