Martin Kaiser tafelcontactdoos 10V ra met snoer - 1002ZL10L-SW15
Artikelnummer: 23586296 | Fabrikantnummer: 1002ZL10L-SW15 | EAN: 4024881504453
Omschrijving
Martin Kaiser 1002 contactdooscombinatie, kunststof, lengte snoer 1.5m, 10 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 90°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte glanzend,
Aanvullende informatie Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 10 randaarde contactdozen - steek 60mm, contacten 90° gedraaid, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16 A, materiaal: kunststof, kleur: lichtgrijs-zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Martin Kaiser Specificaties
Klasse Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse
Merk Martin Kaiser
Toon alle producten van Martin Kaiser
Serie Stopcontact strip
Toon alle producten in deze serie
Beschermingsgraad (IP) IP20
Uitvoering oppervlakte Glanzend
Halogeenvrij Nee
Materiaal Kunststof
Transparant Nee
Overspanningsbeveiliging Nee
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
Kleur Overig
Met deksel Nee
Lengte snoer 1.5 m
Netontstoringsfilter Nee
Behuizingsvorm Rechthoekig
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Hoek stekkerstand gedraaid 90°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Stekkerstand gedraaid Ja
Antibacteriële behandeling Nee
Met verhoogde aanraakbeveiliging Nee
Type stekker Recht
Uitvoering netaansluiting Stekker CEE 7/4 (Type F)
Max. aansluitvermogen 3680 W
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 10
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Thermoplast
Categorieën Tafelcontactdoos
Schakelmateriaal
Huidige product
Martin Kaiser tafelcontactdoos 10V ra met snoer