Martin Kaiser TAFCONTDS 35" 10V RA ZW - 1057ZL10L-SW15
Artikelnummer: 23747815 | Fabrikantnummer: 1057ZL10L-SW15 | EAN: 4024881505337
Omschrijving
Martin Kaiser 1057 contactdooscombinatie, kunststof, lengte snoer 1.5m, 10 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 35°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte glanzend,
Aanvullende informatie Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 10 randaarde contactdozen - steek 60mm, contacten 35° gedraaid, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16A, materiaal: kunststof, kleur: lichtgrijs-zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Martin Kaiser Specificaties
Klasse Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse
Merk Martin Kaiser
Toon alle producten van Martin Kaiser
Serie Stopcontact strip
Toon alle producten in deze serie
Beschermingsgraad (IP) IP20
Uitvoering oppervlakte Glanzend
Halogeenvrij Nee
Materiaal Kunststof
Overspanningsbeveiliging Nee
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
Kleur Overig
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Met deksel Nee
Lengte snoer 1.5 m
Netontstoringsfilter Nee
Behuizingsvorm Rechthoekig
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Stekkerstand gedraaid Ja
Antibacteriële behandeling Nee
Hoek stekkerstand gedraaid 35°
Met verhoogde aanraakbeveiliging Nee
Type stekker Recht
Uitvoering netaansluiting Stekker CEE 7/4 (Type F)
Max. aansluitvermogen 3680 W
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 10
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Thermoplast
Categorieën Tafelcontactdoos
Schakelmateriaal
Huidige product
Martin Kaiser TAFCONTDS 35" 10V RA ZW