Martin Kaiser tafelcontactdoos 3V ra met snoer - 538ZL/15W/KWS
Artikelnummer: 23586362 | Fabrikantnummer: 538ZL/15W/KWS | EAN: 4024881701678
Omschrijving
Martin Kaiser 538 contactdooscombinatie, kunststof, wit, lengte snoer 1.5m, 3 contactdozen met randaard, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte mat, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), max. aansluitvermogen 3680W
Aanvullende informatie Martin Kaiser contactdooscombinatie 3-voudig met randaarde type F, montageplaat (Duroplast) geïntegreerd, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: kalkwit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Martin Kaiser Specificaties
Klasse Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse
Merk Martin Kaiser
Toon alle producten van Martin Kaiser
Serie 3-voudig
Toon alle producten in deze serie
Uitvoering oppervlakte Mat
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Wit
Halogeenvrij Nee
Materiaal Kunststof
Transparant Nee
Overspanningsbeveiliging Nee
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9016
Met deksel Nee
Lengte snoer 1.5 m
Netontstoringsfilter Nee
Behuizingsvorm Rechthoekig
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Stekkerstand gedraaid Nee
Antibacteriële behandeling Nee
Uitvoering netaansluiting Stekker CEE 7/4 (Type F)
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 3
Max. aansluitvermogen 3680 W
Type stekker Schuin (gehoekt)
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Thermoplast
Categorieën Tafelcontactdoos
Schakelmateriaal
Huidige product
Martin Kaiser tafelcontactdoos 3V ra met snoer