Martin Kaiser TAFCONTDS 3V RA 5M SN WIT - 538ZL5-15W/KWS
Artikelnummer: 23586776 | Fabrikantnummer: 538ZL5-15W/KWS | EAN: 4024881701791
Omschrijving
Martin Kaiser 538 contactdooscombinatie, kunststof, wit, 3 randaarde-contactdozen, behuizingsvorm rechthoekig, lengte snoer 5m, beschermingsgraad (IP) IP20, uitvoering oppervlakte mat, aderdoorsnede 1.5mm², oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), max. aansluitvermogen 3680W, 3 eenheden,
Aanvullende informatie
Martin Kaiser contactdooscombinatie 3-voudig met randaarde type F, montageplaat (Duroplast) geïntegreerd, snoerlengte 5,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: kalkwit
| Serie |
3-voudig
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lengte snoer | 5 m |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Uitvoering netaansluiting | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |