Martin Kaiser TAFCONTDS 3V RA SNR ZWART - 538ZL/15W/SW
Artikelnummer: 23586773 | Fabrikantnummer: 538ZL/15W/SW | EAN: 4024881704754
Omschrijving
Martin Kaiser 538 contactdooscombinatie, kunststof, zwart, lengte snoer 1.5m, 3 contactdozen met randaard, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte mat, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), max. aansluitvermogen 3680W
Aanvullende informatie Martin Kaiser contactdooscombinatie 3-voudig met randaarde type F, montageplaat (Duroplast) geïntegreerd, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: zwart
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Zwart
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Met deksel Nee
Lengte snoer 1.5 m
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Stekkerstand gedraaid Nee
Antibacteriële behandeling Nee
Met verhoogde aanraakbeveiliging Nee
Uitvoering netaansluiting Stekker CEE 7/4 (Type F)
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 3
Max. aansluitvermogen 3680 W
Huidige product
Martin Kaiser TAFCONTDS 3V RA SNR ZWART