Martin Kaiser tafelcontactdoos 6ra 16a ip20 snoer 1.5M - 1102ZL6SW15
Artikelnummer: 23586700 | Fabrikantnummer: 1102ZL6SW15 | EAN: 4024881503852
Omschrijving
Martin Kaiser 1102 contactdooscombinatie, kunststof, zwart, lengte snoer 1.5m, 6 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 45°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte mat,
Aanvullende informatie Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 6 randaarde contactdozen, contacten 45° gedraaid, snoerlengte 1,5m, H05VVF3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16A, materiaal: kunststof, kleur: zwart 'Made in Germany'
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Zwart
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Hoek stekkerstand gedraaid 45°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 6
Max. aansluitvermogen 3680 W