Martin Kaiser TAFCONTDS 45" 8V RA AL/ZW - 1302ZL8SW15
Artikelnummer: 23586731 | Fabrikantnummer: 1302ZL8SW15 | EAN: 4024881505634
Omschrijving
Martin Kaiser 1302 contactdooscombinatie, zwart/aluminium, lengte snoer 1.5m, 8 randaarde-contactdozen, beschermingsgraad (IP) IP20, hoek stekerstand 45°, aderdoorsnede 1.5mm², 8 eenheden, behuizingsvorm rechthoekig, stekerstand gedraaid
Aanvullende informatie
Martin Kaiser Contactdooscombinatie aluminium, 8 randaarde contactdozen, contacten 45° gedraaid, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16A, materiaal: aluminium/kunststof, kleur: alu-zwart
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 45° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |