Martin Kaiser TAFCONTDS 4V RA 3M SN WIT - 541ZL3-15W/KWS
Artikelnummer: 23586775 | Fabrikantnummer: 541ZL3-15W/KWS | EAN: 4024881700640
Omschrijving
Martin Kaiser 541 contactdooscombinatie, kunststof, wit, 4 randaarde-contactdozen, behuizingsvorm rechthoekig, lengte snoer 3m, beschermingsgraad (IP) IP20, uitvoering oppervlakte mat, aderdoorsnede 1.5mm², oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), max. aansluitvermogen 3680W, 4 eenheden,
Aanvullende informatie
Martin Kaiser contactdooscombinatie 4-voudig met randaarde type F, montageplaat (Duroplast) geïntegreerd, snoerlengte 3,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: kalkwit
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lengte snoer | 3 m |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |