Martin Kaiser TAFCONTDS 4V RA 5M S KWS - 1064ZL5-15W/KWS
Artikelnummer: 23586669 | Fabrikantnummer: 1064ZL5-15W/KWS | EAN: 4024881704167
Omschrijving
Martin Kaiser 1064 contactdooscombinatie, wit, lengte snoer 5m, 4 randaarde-contactdozen, met aan/uitschakelaar, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², 4 eenheden, behuizingsvorm rechthoekig, stekerstand gedraaid
Aanvullende informatie
Martin Kaiser contactdooscombinatie 4-voudig met randaarde, type F, contacten 45° gedraaid, verlichte schakelaar, snoerlengte 5,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: kalkwit
| Serie |
4-voudig
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lengte snoer | 5 m |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 45° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 4 |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |