Martin Kaiser TAFCONTDS 5V RA 3M KWS - 1065ZL3-15W/KWS
Artikelnummer: 23586671 | Fabrikantnummer: 1065ZL3-15W/KWS | EAN: 4024881704174
Omschrijving
Martin Kaiser 1065 contactdooscombinatie, wit, lengte snoer 3m, 5 randaarde-contactdozen, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², 5 eenheden, behuizingsvorm rechthoekig, stekerstand gedraaid
Aanvullende informatie
Martin Kaiser contactdooscombinatie 5-voudig met randaarde, type F, contacten 45° gedraaid, snoerlengte 3,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: kalkwit
| Serie |
5-voudig
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lengte snoer | 3 m |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 45° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |