Martin Kaiser TAFCONTDS 5V RA 45 S/S ZW - 1065ZL/15W/SW
Artikelnummer: 23586672 | Fabrikantnummer: 1065ZL/15W/SW | EAN: 4024881704693
Omschrijving
Martin Kaiser 1065 contactdooscombinatie, kunststof, zwart, lengte snoer 1.5m, 5 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 45°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte mat,
Aanvullende informatie Martin Kaiser contactdooscombinatie 5-voudig met randaarde, type F, contacten 45° gedraaid, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: zwart
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Zwart
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Met deksel Nee
Lengte snoer 1.5 m
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Hoek stekkerstand gedraaid 45°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Max. aansluitvermogen 3680 W
Huidige product
Martin Kaiser TAFCONTDS 5V RA 45 S/S ZW