Martin Kaiser TAFCONTDS 5V RA 5M KWS - 1065ZL5-15W/KWS
Artikelnummer: 23586673 | Fabrikantnummer: 1065ZL5-15W/KWS | EAN: 4024881704181
Omschrijving
Martin Kaiser 1065 contactdooscombinatie, wit, lengte snoer 5m, 5 randaarde-contactdozen, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², 5 eenheden, behuizingsvorm rechthoekig, stekerstand gedraaid
Aanvullende informatie Martin Kaiser contactdooscombinatie 5-voudig met randaarde, type F, contacten 45° gedraaid, snoerlengte 5,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: kalkwit
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Wit
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9016
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Lengte snoer 5 m
Hoek stekkerstand gedraaid 45°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Max. aansluitvermogen 3680 W
Huidige product
Martin Kaiser TAFCONTDS 5V RA 5M KWS