Martin Kaiser TAFCONTDS 5V RA SCHAK WIT - 1050ZL/15W/KWS
Artikelnummer: 23586312 | Fabrikantnummer: 1050ZL/15W/KWS | EAN: 4024881700732
Omschrijving
Martin Kaiser 1050 contactdooscombinatie, kunststof, wit, met aan/uitschakelaar, lengte snoer 1.5m, 5 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 90°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte mat,
Aanvullende informatie
Martin Kaiser contactdooscombinatie 5-voudig met randaarde, type F, contacten 90° gedraaid, verlichte schakelaar, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: kalkwit
| Serie |
5-voudig
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Met deksel | Nee |
| Lengte snoer | 1.5 m |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Behuizingsvorm | Rechthoekig |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 90° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Stekkerstand gedraaid | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Uitvoering netaansluiting | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |