Martin Kaiser TAFCONTDS 6V RA 1,5 S ZW - 1033ZL/15W/SW
Artikelnummer: 23586632 | Fabrikantnummer: 1033ZL/15W/SW | EAN: 4024881704570
Omschrijving
Martin Kaiser 1033 contactdooscombinatie, zwart, lengte snoer 1.5m, 6 randaarde-contactdozen, met aan/uitschakelaar, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², 6 eenheden, behuizingsvorm rechthoekig, stekerstand gedraaid
Aanvullende informatie
Martin Kaiser contactdooscombinatie 6-voudig met randaarde, type F, contacten 45° gedraaid, verlichte schakelaar, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: zwart
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Zwart |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Met deksel | Nee |
| Lengte snoer | 1.5 m |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Behuizingsvorm | Rechthoekig |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 45° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |