Martin Kaiser TAFCONTDS 6V RA 45G SN ZW - 1086ZL/15W/SW
Artikelnummer: 23586685 | Fabrikantnummer: 1086ZL/15W/SW | EAN: 4024881704730
Omschrijving
Martin Kaiser 1086 contactdooscombinatie, zwart, lengte snoer 1.5m, 6 randaarde-contactdozen, beschermingsgraad (IP) IP20, hoek stekerstand 45°, aderdoorsnede 1.5mm², 6 eenheden, behuizingsvorm rechthoekig, stekerstand gedraaid
Aanvullende informatie Martin Kaiser contactdooscombinatie 6-voudig met randaarde, type F, contacten 45° gedraaid, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Martin Kaiser Specificaties
Klasse Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse
Merk Martin Kaiser
Toon alle producten van Martin Kaiser
Serie 6-voudig
Toon alle producten in deze serie
Uitvoering oppervlakte Mat
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Zwart
Halogeenvrij Nee
Materiaal Kunststof
Transparant Nee
Overspanningsbeveiliging Nee
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Met deksel Nee
Lengte snoer 1.5 m
Netontstoringsfilter Nee
Behuizingsvorm Rechthoekig
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Hoek stekkerstand gedraaid 45°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Stekkerstand gedraaid Ja
Antibacteriële behandeling Nee
Met verhoogde aanraakbeveiliging Nee
Uitvoering netaansluiting Stekker CEE 7/4 (Type F)
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) 6
Max. aansluitvermogen 3680 W
Type stekker Schuin (gehoekt)
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Thermoplast
Categorieën Tafelcontactdoos
Schakelmateriaal
Huidige product
Martin Kaiser TAFCONTDS 6V RA 45G SN ZW