Martin Kaiser tafelcontactdoos 8V ra met snoer - 1001ZL8L-SW15
Artikelnummer: 23586622 | Fabrikantnummer: 1001ZL8L-SW15 | EAN: 4024881500684
Omschrijving
Martin Kaiser 1001 contactdooscombinatie, kunststof, met aan/uitschakelaar, lengte snoer 1.5m, 8 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 90°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte glanzend,
Aanvullende informatie
Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 8 randaarde contactdozen - steek 60mm, contacten 90° gedraaid, met verlichte schakelaar, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16 A, materiaal: kunststof, kleur: lichtgrijs-zwart
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 90° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 8 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën |
Tafelcontactdoos
Schakelmateriaal |
Martin kaiser
» Meer informatie over Martin kaiser
Huidige product
Martin Kaiser tafelcontactdoos 8V ra met snoer