Martin Kaiser tafelcontactdoos 8ra 16a ip20 snoer 1.5M - 1002ZL8L-SW15
Artikelnummer: 23586299 | Fabrikantnummer: 1002ZL8L-SW15 | EAN: 4024881501216
Omschrijving
Martin Kaiser 1002 contactdooscombinatie, kunststof, lengte snoer 1.5m, 8 contactdozen met randaard, hoek stekkerstand gedraaid 90°, beschermingsgraad (IP) IP20, aderdoorsnede 1.5mm², stekerstand gedraaid, behuizingsvorm rechthoekig, uitvoering oppervlakte glanzend,
Aanvullende informatie Martin Kaiser Contactdooscombinatie, 8 randaarde contactdozen - steek 60mm, contacten 90° gedraaid, snoerlengte 1,5m, H05VV-F3G1,5, rechte randaardestekker, 250V / 16 A, materiaal: kunststof, kleur: lichtgrijs-zwart 'Made in Germany'
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Hoek stekkerstand gedraaid 90°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Max. aansluitvermogen 3680 W