Martin Kaiser tafelcontactdoos 3ra 16a ip20 snoer 3M - 1045ZL3-15W/KWS
Artikelnummer: 23586303 | Fabrikantnummer: 1045ZL3-15W/KWS | EAN: 4024881703665
Omschrijving
Martin Kaiser 1045 contactdooscombinatie, wit, lengte snoer 3m, 3 randaarde-contactdozen, beschermingsgraad (IP) IP20, hoek stekerstand 45°, aderdoorsnede 1.5mm², 3 eenheden, behuizingsvorm rechthoekig, stekerstand gedraaid
Aanvullende informatie Martin Kaiser contactdooscombinatie 3-voudig met randaarde, type F, contacten 45° gedraaid, gelaste uitvoering, niet-demonteerbaar, snoerlengte 3,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: kalkwit 'Made in Germany'
Beschermingsgraad (IP) IP20
Kleur Wit
Met glaszekering Nee
Nom. stroom 16 A
Met aan/uitschakelaar Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9016
Aardlekschakelaar Nee
Aderdoorsnede 1.5 mm²
Lengte snoer 3 m
Hoek stekkerstand gedraaid 45°
Overstroombeveiliging Nee
Gebruikstemperatuur -5 - 40 °C
Max. aansluitvermogen 3680 W