Master 4tecx Elektrische heater B 5 eca - B5ECA4TECX
Artikelnummer: 26710465 | Fabrikantnummer: B5ECA4TECX | EAN: 8053670893580
Omschrijving
4tecx Elektrische Heater B 5 ECA
Het productnummer van de fabrikant is B5ECA4TECX. Het EAN nummer is 8053670893580. Het interne artikelnummer is 26710465.
Aanvullende informatie
4TECX Elektrische Heater B 5 ECA (Heaters / Kachels)
Specificaties
| Klasse |
Mobiele elektrische luchtverhitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Master
Toon alle producten van Master |
| Breedte | 350 mm |
| Kleur | Geel |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Hoogte | 380 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Aansluitspanning | 400 V |
| Met ventilatorregeling | Nee |
| Droogstand | Nee |
| Voorziening voor externe thermostaat | Nee |
| Met ventilatiestand | Ja |
| Met wieltjes | Nee |
| Categorieën |
Lokale verwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product