Master B EPR Mobiele elektrische luchtverhitter | B30EPR - B30EPR
Artikelnummer: 20511423 | Fabrikantnummer: B30EPR | EAN: 8053670895980
Omschrijving
Master B EPR mobiele elektrische luchtverhitter, geel, (bxdxh) 580x1030x680mm, verwarmingscapaciteit 15 - 30kW, luchthoeveelheid 3500m³/h, voorziening voor externe thermostaa, met ventilatiestand, aansluitspanning 400V, 2 vermogensstanden, beschermingsgraad (IP) IP24, diameter uitblaas 410mm,
Het productnummer van de fabrikant is B30EPR. Het EAN nummer is 8053670895980. Het interne artikelnummer is 20511423.
Aanvullende informatie
Master Elektrische heater B30EPR- 30KW (Heaters / Kachels)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Master
Specificaties
| Klasse |
Mobiele elektrische luchtverhitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Master
Toon alle producten van Master |
| Serie |
B EPR
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Aantal vermogensstanden | 2 |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 1030 mm |
| Hoogte | 680 mm |
| Aansluitspanning | 400 V |
| Met ventilatorregeling | Nee |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Droogstand | Nee |
| Voorziening voor luchttransportslang | Ja |
| Voorziening voor externe thermostaat | Ja |
| Luchthoeveelheid | 3500 m³/h |
| Met ventilatiestand | Ja |
| Met wieltjes | Ja |
| Verwarmingscapaciteit | 15 - 30 kW |
| Diameter uitblaas | 410 mm |
| Categorieën |
Lokale verwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product
Master B EPR Mobiele elektrische luchtverhitter | B30EPR
Artikelnummer: 20511423
Fabrikantnummer: B30EPR