Master Infrarood heater 2400W - TS3A
Artikelnummer: 20533109 | Fabrikantnummer: TS3A | EAN: 8715626004142
Omschrijving
Master warmtestraler vrijstaande straler, (hxbxd) 440x390x240cm, spanning 220 - 240V, 3 verwarmingsstanden, vermogensstand UIT, verwarmingsvermogen 800 - 2400W, beschermingsgraad (IP) IP00, mantel plaatstaal. (gecoat), mantel geel, beschermrooster, elektro-aansluiting 1/N~230V
Het productnummer van de fabrikant is TS3A. Het EAN nummer is 8715626004142. Het interne artikelnummer is 20533109.
Aanvullende informatie
Snel aangename warmte
Is het in het kantoor waarin u zit te werken onaangenaam koud? Of bent u thuis graag aan het klussen in uw schuur, maar is het daar soms net iets te fris voor een prettig verblijf? Dan is een elektrische infraroodstraler eenaanrade
Master Infrarood Heater TS3A - 2KW (Heaters / Kachels)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Master
Specificaties
Is het in het kantoor waarin u zit te werken onaangenaam koud? Of bent u thuis graag aan het klussen in uw schuur, maar is het daar soms net iets te fris voor een prettig verblijf? Dan is een elektrische infraroodstraler eenaanrade
Master Infrarood Heater TS3A - 2KW (Heaters / Kachels)
| Klasse |
Warmtestraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Master
Toon alle producten van Master |
| Kleur | Overig |
| Breedte | 413 mm |
| Hoogte | 495 mm |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Vermogensstand UIT | Ja |
| Max. verwarmingsvermogen | 2400 W |
| Aantal verwarmingsstanden | 3 |
| Min. verwarmingsvermogen | 800 W |
| Spanning | 220 - 240 V |
| Diepte | 398 mm |
| Categorieën |
Radiator
Ventilatie verwarming |
Huidige product