Master Ventilator op statief FS75 - 13.100 M3-U - FS75
Artikelnummer: 24149218 | Fabrikantnummer: FS75 | EAN: 8053670896888
Omschrijving
Master Ventilator op statief FS75 - 13.100 m3-u
Het productnummer van de fabrikant is FS75. Het EAN nummer is 8053670896888. Het interne artikelnummer is 24149218.
Aanvullende informatie
Master Ventilator op statief FS75 - 13.100 m3-u (Ventilatoren)
Specificaties
| Klasse |
Circulatieventilator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Master
Toon alle producten van Master |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Frequentie | 50 Hz |
| Breedte | 800 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Geschikt voor elektronische regeling | Nee |
| Aansluitspanning | 220 - 240 V |
| Waaierdiameter | 750 mm |
| Model | Vloer |
| Elektrische aansluiting | Kabel |
| Opgenomen vermogen | 0.012 kW |
| Type toerenregeling | Standen |
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 1445 - 1610 mm |
| Luchthoeveelheid onbelast | 13140 m³/h |
| Categorieën |
Ventilatoren utiliteit
Ventilatie verwarming |
Huidige product