Masterlock Mobiele elektrische luchtverhitter | B5EPB - B5EPB
Artikelnummer: 22697879 | Fabrikantnummer: B5EPB | EAN: 8053670896468
Omschrijving
Masterlock mobiele elektrische luchtverhitter
Het productnummer van de fabrikant is B5EPB. Het EAN nummer is 8053670896468. Het interne artikelnummer is 22697879.
Aanvullende informatie
Master Elektrische heater B5EPB - 5KW (Heaters / Kachels)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Master
Specificaties
| Klasse |
Mobiele elektrische luchtverhitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Master
Toon alle producten van Master |
| Serie |
B EPB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 350 mm |
| Kleur | Geel |
| Met ruimtethermostaat | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Hoogte | 290 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Aansluitspanning | 400 V |
| Voorziening voor luchttransportslang | Nee |
| Met ventilatorregeling | Nee |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Droogstand | Nee |
| Voorziening voor externe thermostaat | Nee |
| Aantal vermogensstanden | 3 |
| Luchthoeveelheid | 510 m³/h |
| Met ventilatiestand | Ja |
| Met wieltjes | Nee |
| Verwarmingscapaciteit | 2.5 - 5 kW |
| Categorieën |
Lokale verwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product
Masterlock Mobiele elektrische luchtverhitter | B5EPB
Artikelnummer: 22697879
Fabrikantnummer: B5EPB