Megaman HAGON Waterdicht Slagvast Hagon Dimlink sensor STB. - MM12875
Artikelnummer: 26714832 | Fabrikantnummer: MM12875 | EAN: 4892657128758
Omschrijving
HAGON DIMLINK SENSOR STB.
Het productnummer van de fabrikant is MM12875. Het EAN nummer is 4892657128758. Het interne artikelnummer is 26714832.
Aanvullende informatie
HAGON DIMLINK SENSOR STANDBY DIM
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Megaman
Specificaties
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Megaman
Toon alle producten van Megaman |
| Serie |
HAGON Waterdicht Slagvast
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Breedte | 200 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluitwijze | Overig |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Hoogte | 64 mm |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Diameter reikwijdte op vloer | 6 m |
| Bediening op afstand | Nee |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Optimale montagehoogte | 3 m |
| C-Belasting | Ja |
| Max. nalooptijd | 15 min |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 6 m |
| Min. nalooptijd | 10 s |
| Max. reikwijdte frontaal | 6 m |
| Max. schakelvermogen | 400 W |
| Diepte | 63 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 230 V |
| Omgevingstemperatuur | -30 - 40 °C |
| Inschakelvertraging | 2 s |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 400 W |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Achtergrondcontrole | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Nee |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 45 - 45 ° |
| Model | Bewegingssensor |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Hoogfrequent |
| Max. inschakelstroom | A |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | |
| Lengte aansluitkabel | mm |
| Stuurstroom | mA |
| Max. presentiebereik | m² |
| Uitschakelvertraging | s |
| Scanhoek | ° |
| Aanspreekhelderheid | 20 - 100 lx |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Megaman
» Meer informatie over Megaman
Huidige product
Megaman HAGON Waterdicht Slagvast Hagon Dimlink sensor STB.
Artikelnummer: 26714832
Fabrikantnummer: MM12875