Megaman LED Buis T8 120CM 1850LM 16W 3000K - MM12027
Artikelnummer: 26724973 | Fabrikantnummer: MM12027 | EAN: 4892657120271
Omschrijving
De Megaman LED Buis T8 120CM 1850LM 16W 3000K staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
T8 120CM 1850LM 16W 3000K
Het productnummer van de fabrikant is MM12027. Het EAN nummer is 4892657120271. Het interne artikelnummer is 26724973.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
T8 120CM 1850LM 16W 3000K LEDBUIS TLBUIS LED BUIS LEDTUBE
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Megaman
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Megaman
Toon alle producten van Megaman |
| Serie |
LED Buis
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 1200 mm |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Diameter | 28 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 16 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 116 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 16 - 16 W |
| Lichtstroom | 1850 - 1850 lm |
| Nom. stroom | 77 - 77 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 330 - 330 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1850 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 30 % |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Megaman
» Meer informatie over Megaman
Huidige product