Megaman Dino armatuur led 4000K 35W 3600LM 1572MM ip66 - MM07918
Artikelnummer: 20796422 | Fabrikantnummer: MM07918 | EAN: 4892657079180
Omschrijving
Megaman Dino plafond-/wandarmatuur, (lxb) 1572x62mm, geschikt voor plafondmontage, geschikt voor wandmontage, geschikt voor opbouwmontage, temperatuur 4000K, met lichtbron, beschermingsgraad (IP) IP66, effectieve lichtstroom volgens IEC 3600lm, subcategorie plafond en wandarmatuur,
Het productnummer van de fabrikant is MM07918. Het EAN nummer is 4892657079180. Het interne artikelnummer is 20796422.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Dino
DINO 150CM 35/67W 3600LM 4000K IP66 IK08
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Megaman
Specificaties
DINO 150CM 35/67W 3600LM 4000K IP66 IK08
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Megaman
Toon alle producten van Megaman |
| Serie |
DINO Waterdicht Slagvast
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Ja |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Hoogte/diepte | 56 mm |
| Breedte | 62 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Lengte | 1572 mm |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Max. systeemvermogen | 35 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Nom. stroom | 169 - 169 mA |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 20 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0 - 2 mm² |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 70 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 50 % |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3600 - 3600 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 103 - 103 lm/W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 30 % |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP66 |
| Categorieën | Armaturen |
Megaman
» Meer informatie over Megaman
Huidige product
Megaman Dino armatuur led 4000K 35W 3600LM 1572MM ip66
Artikelnummer: 20796422
Fabrikantnummer: MM07918