Mennekes Inb. wandcontactdoos 32a 5P 6H 400V ip44 - 1500
Artikelnummer: 10534639 | Fabrikantnummer: 1500 | EAN: 4015394011620
Het productnummer van de fabrikant is 1500. Het EAN nummer is 4015394011620. Het interne artikelnummer is 10534639.
Inb.WCD 32A 5P 6H 400V IP44
| Klasse |
CEE-contactdoos, aanbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mennekes
Toon alle producten van Mennekes |
| Serie |
Schroefklem
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aantal polen | 5 |
| Materiaal | Kunststof |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Uurstand | 6 h |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Kenkleur | Rood |
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Boorgatafstand verticaal | 85 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 77 mm |
| Flensmaat verticaal | 100 mm |
| Flensmaat horizontaal | 92 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Insteekrichting | Schuin (gehoekt) |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Categorieën |
Cee contactmateriaal
Industrieel |
Mennekes Hulpcont.schakel met wisselcontact
Artikelnummer: 12648202
Fabrikantnummer: 41000